Ceyda Düvenci ile Erkan Petekkaya 26 yıl sonra buluştu… Bir zamanlar Sabah Şekerleri’ydiler!

Erkan Petekkaya, 1997 yılında birlikte 70 bölüm Sabah Şekerleri programını sunduğu Ceyda Düvenci ile bir araya geldi.

Yeni filmiyle gündeme gelen Erkan Petekkaya,Bambaşka Sohbetler programına konuk oldu. İki eski dost geçmiş günleri andı.

Düvenci, Erkan Petekkaya için; “Çok eski dost, güzellik yarışmasından çıktıktan sonra ‘Sabah Şekeri’ olduğumda yanımdaydı. Dağ gibi, yakışıklı, yağız bir delikanlı. Geldi, beraber canlı yayın program sunmaya başladık. Yüreği pamuk gibi ama, saman alevi gibi bir siniri var. Sonra üzülüyor sinirlendiği zaman. Sonra ‘sunuculuk bana göre değilmiş ben oyunculuğuma geri dönüyorum’ dedi, arkasına bakmadan gitti. Ne iyi yaptı giderek. Türk televizyonlarında, dizilerinde yeri doldurulamayacak jönlerden biri oldu. Mesleğine çok hakimdir, aslan gibi duruşu vardır ama, siz bilmezsiniz o çok heyecanlıdır. Eli ayağı titrer heyecandan” ifadelerini kullandı.

Erkan Petekkaya da dostu Ceyda Düvenci’ye teşekkür edip şu açıklamayı yaptı: “Programa başlarken dans ettiriyorlardı ya bize, hiç yapamıyordum. Odun gibiyim ben, hala dans edemem. Çok saçma hareketler yaptım. ‘Ben bu işi yapamayacağım’ dedim, Diyarbakır’a tiyatroya geri döndüm. Ya tiyatroydu ya stüdyoydu, ben tiyatroyu seçtim. Benden şeker mi olur ya?”

YILLAR SONRA AYNI POZLARI VERDİLER

Magazin dünyasının ünlü isimleri, yıllar önce çekilen fotoğrafları bugüne uyarladı ve benzer pozları tekrar verdiler… İşte ortaya çıkan manzaralar…

‘Değişen sadece saç rengi’ 21 yıl sonra aynı poz!

Süheyl ve Behzat Uygur, bir dönem “Şahane Pazar” programını birlikte sundukları İpek Tanrıyar’la yıllar sonra yeniden bir araya geldi.

Tanrıyar, oyunlarını izlemeye gittiği Uygur kardeşleri kuliste ziyaret etti ve ikiliyle 2002’de verdiği pozu tekrarladı.

Behzat Uygur eski ve yeni fotoğraflarını Instagram’da “İpek oyunumuza geldi. Bir önce-sonra yapalım dedik” notuyla paylaştı.

Tanrıyar da kendi sayfasına eklediği o karelerin altına şöyle yazdı: “Mazi kalbimde öyle güzel ki, en az şimdiki gibi.” Paylaşıma “O döneme ışınlandım”, “Değişen sadece saç rengi” şeklinde yorumlar geldi.

23 YIL SONRA AYNI POZ

1995 yılı Queen of Turkey yarışması birincisi Ebru Şallı ve aynı sene Türkiye Güzeli olan Demet Şener, ödül gecesinde bir araya geldi. Hasret gideren ikili 23 yıl sonra aynı pozu verdi.

Türkiye’nin en güzel kadınları arasında yer alan Demet Şener ve Ebru Şallı’nın uzun yıllardır süren dostluğu devam ediyor. Zaman zaman bir araya gelen ikili önceki akşam ‘Azar Yıldızları’ ödül gecesine katıldı. Tescilli güzeller, birlikte çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.

Şener, Şallı ile pozlarına; “Canım Ebru Şallı ile dün gece güzel bir davetten” notunu düştü. Şallı, yakın dostuna; “İstanbul’da yangın çıkmış” yorumunu yaptı.

Ardından aynı kareleri kendi sosyal medya hesabından paylaşan ünlü isim, gönderisine; “Zamansız dostluk” notunu düştü.

İkilinin pozlarına binlerce beğeni ve “Yıllara meydan okuyorsunuz” “zamanı durdurmuşsunuz” gibi yorumlar geldi.

Ebru Şallı ve Demet Şener 2000’li yılların başında ‘Dekolte’ programını sunmuştu.

KIZIYLA AYNI POZU VERDİ

Ağustos 2020’de ilk çocuğunu dünyaya getiren Bengü, minik Zeynep ile bu fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı. 

Kendi çocukluk fotoğrafını da sayfasında yayınlayan Bengü altına ” Ben, kızım…Babam ve ben…” notunu düştü. İki fotoğraf arasındaki benzerlik dikkat çekti. 

 37 YIL SONRA

Oyuncu ve sunucu İbrahim Büyükak, ablaları Gamze Büyükak ve Gökben Büyükak Demirel ile 37 yıl önceki çocukluk fotoğrafındaki pozun aynısını verdi.

Eski günleri yad eden oyuncu fotoğraflarını, “37 yıl önce ve şimdi ablamlarla ben” notuyla yayınladı.

BU KEZ YALNIZ

Klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlendirici, geçmiş günleri yad etti. Çocukken dayılarıyla enstrüman çaldığı sokağa yıllar sonra tek başına giden Şenlendirici, o günlere andı.

“Ayazköy-Bergama! Klarnetçiler: Ustam dayım Mansur Köfeci ve rahmetli dayım Üstat Kel Mesut… Davulcuda büyük ihtimalle Çilli Şerif amca’ mesajını düştü.”

EMANET CEKETTEN BUGÜNLERE… 

 Nusret Gökçe, 51 milyon kişinin takip ettiği hesabında annesiyle fotoğrafını paylaştı.

Altına “Fotoğraf 20 yıl önceden. Kardeşimin düğünü. Takım elbise emanet” notunu düştü.

Yıllar içinde hatırı sayılır bir servetin sahibi olan ünlü işletmeci, annesiyle bir kez daha objektif karşısına geçti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir