Ece Erken: Şafak, Eymen’e çok güzel babalık yaptı!

Ece Erken, önceki gün İstanbul Fuar Merkezi’nde görüntülendi. Ziyaret sonrası muhabirlerin sorularını yanıtlayan Erken, “Uzun süredir dışarı çıkmıyordum. Tinyhouse ve karavanları çok merak ediyordum. Çok güzel ve başarılı buldum. Harikalar” dedi. 

“KÖY HAYATI YAŞAMAK İSTİYORUM”

45 yaşındaki sunucu “Eymen karavan çok seviyor, rahmetli eşim Şafak da çok severdi. Onların ikisinin karavan tutup gezmişlikleri var. Eymen biraz büyüsün üniversiteye gitsin ben de buralardan uzaklaşıp karavan ya da Tiny House kullanarak bir köy hayatı yaşamak istiyorum” şeklinde konuştu.

“ÇEŞME’DEN YAZLIK ALDIM”

Muhabirlerin “Yaz tatiliniz nasıl geçti?” sorusuna Erken, “Çok güzeldi, anne-oğul gezdik bol bol, yazlığımı sattım bu arada, başka bir yazlık aldım. Bodrum artık İstanbul’u geçmiş. Ben Çeşme’yi daha çok sevdiğim için Çeşme’den aldım. Eymen ile tatil yapmak çok güzel ama çok zor. Evladını düşünen bir anneysen çocukla tatil zor ama rahat bir anneysen çok kolay ” cevabını verdi.

“BENİ ÇOK SEVİNDİRİYOR”

Eymen’in büyüdükçe kendisini şaşırtmaya başladığını söyleyen Erken “Beni bu kadar düşünmesi, duyarlı bir çocuk olması, beni çok sevindiriyor. Instagram hesabı açtı ‘Umarım siz de bizim kadar eğleniyorsunuzdur’ diyor yani ben mutluyum ama herkes mutlu olsun kafasında” dedi.?

“BABA OLARAK GÖRDÜĞÜ BİRİ YOK”

Eymen’in rahmetli olan eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu çok sevdiğini dile getiren Erken, “Şafak abisini çok seviyordu, Şafak Eymen’e çok güzel babalık yaptı. Eymen’in baba olarak gördüğü birisi yok şu an. Ama benim abim var rol model alabileceği dedesi var, arkadaş çevresine de çok dikkat ediyorum. Güzel yetişiyor Eymen. Eymen benimle birlikte yaşadıklarımızla daha da kuvvetlendi. O kadar çok zor günlerdi ki … Geçen baş örtüsü ile kafamı örttüm ve dua ediyordum. Eymen ‘Anne biri mi öldü?’ dedi. Çok kötü olmuştum. Her şeyin farkında oluyor çocuklar. Eymen iyi ki var ve iyi ki güzel bir şekilde yetişiyor. İkimiz de çok şükür kötü günleri atlattık, daha iyiyiz” diyerek duygularını dile getirdi.?

Ece Erken’in hayatını kaybeden eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan bahsederken gözlerinin dolması dikkatlerden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir